HİZMETLERİMİZ

Üretim ideallerimizde hiçbir zaman sınırlar koymadık kendimize. Bundan dolayı yapabildiklerimiz sadece belli tasarımlar değil, değişime açık bakış açımız ve süregelen yenilik arayışlarımızla sınırların çok ötesinde.Hayallerimizi bir köşede biriktirince duygu, estetik ve fonksiyonelliği buluşturan zorlu süreçlerde yeni iş heyecanları kattık kendimize.

ONLINE SİPARİŞ BİZİ ARAYIN

BİZİMLE ÇALIŞIN!

Çocuklar tarafından büyük ilgi gören hayvan figürlü buzdan aksesuarlar, tüm ev tiplerine uygundur. Sadece çocuklar için değil hayvanlar alemi ile ilgili olsun olmasın çoğu yetişkinin de dikkatini çeken buz hayvan figürleri birçok farklı mekânda konumlandırılabilir.

Avrupa’nın geniş eğlence anlayışının dünyanın birçok ülkesine taşınmasını sağlayan buzdan barlar, bir buzun ancak bu kadar sıcak olabileceğini göstermek ve ortama canlı bir hava katmak için üretilmiş ve kullanılmaya başlanmışlardır.

Özellikle çocukların ilgisini çeken bu aksesuarlara, küçük çocukların bulunduğu evlerde ve çocuk alanlarında daha çok rastlanır. Çeşit çeşit çizgi karakterlerin buzdan heykellerinin yapılmasını sağlamış olan buzdan sanat, bu konuda mükemmel bir etki bırakmıştır.

Özellikle yeni evli çiftlerin olmazsa olmazı olan bu aksesuarlar, yaşam ünitelerinin vazgeçilmezidir. Ayrıca düğün gününü de muhteşem bir görünüme kavuşturmak için doğru seçim olabilir.

Ortama canlı bir hava katmak ve kışı her daim hissetmek amacıyla tasarlanmış olan buzdan duvarlar, son derece kullanışlı aksesuarlardır. Yapılan araştırmalar Japonya’daki buzdan duvarların depreme olan dayanıklılığını kanıtlamıştır.

Özellikle erkeklerin eşlerine hediye ettiği buzdan çiçek buketleri, yaşam ünitelerinde sergilenmeye açıktır. Solmasını istemediğiniz bir buket çiçek hediye etmek de isteyebilirsiniz.

Yeni tasarlanan bu aksesuar, evde, ofiste, istenilen her yerde firmaların logolarının sergilenmesini sağlarlar. Küçük ama yaratıcı bir hediye olarak müşterilere sunulabilir.

Buzdan Yol

Özellikle büyük evlerin bahçesine inşa edilen buzdan yollar, evde harika bir vizyon yaratır ve ilgileri üzerilerine toplar.

Buz Dağı

Evlere yeni bir vizyon getiren buz dağı aksesuarları, biblo olarak da satılabildiği gibi tablo olarak da alınabilir. Her iki tarzı da evin tüm havasını değiştirecektir.

Buzdan Otomobil

Eski tip otomobillerin buzlu versiyonları olarak dekor edilen ürünler, son derece kullanışlı ve trend aksesuarlardır. Evde değişik bir hava oluşturan bu tarz aksesuarlar, özellikle yaşam ünitelerinin bir rafında sergilenir.

Buzdan Roma Antik sütunları

Benzerine pek rastlanmayan bu tarz aksesuarlar, evlerin vizyonunu değiştirecek ve evde gümbür gümbür Roma rüzgarları estirecektir.

Buzdan Melek

Yıllardır modası geçmemiş olan bu aksesuar, hala evlerin en trend parçasıdır. Buzdan yapılmış olması ise ayrı bir şıklık katacak.

Buzdan Kalp

Özellikle yeni evli çiftlerin evlerinde rastlanan bu aksesuar, modası hiçbir zaman geçmemiş olan aksesuarlar arasındadır. Buzdan kalp hem bu kadar soğuk hem bu kadar sıcak nasıl olabilir diye düşündürecek türden.

Buzdan Model şişeleri

Şişe türleri evlerde ve dış mekanlarda sık sık rastlanan aksesuarlar arasındadır. Bir de bunların buzdan olmaları hem evlerde hem de mekanlarda merakları üstüne toplayacak.

Buzdan Taş Devri İnsanları

Taş devri insanlarını buzdan tasarlayan bu tarz aksesuarlar, son trenddir.

Buzdan Minyatürler

Şehirleri, ülkeleri, bölgeleri ve hatta dünyayı evlere, sokaklara, mekanlara taşıyan buzdan minyatürler, yine son trendler arasında olan moda ürünlerdir.

Buzdan Vazolar

Eski tip vazolardan daha çok ilgi gören ve çiçeklerin buzdan vazolarda sergilenmesini sağlayan bu aksesuarlar, yılın en çok satanları arasındadır.

Buzdan Şampanya kovaları

Yine yaşam ünitelerinde sergilenebilecek güzel bir aksesuar olan buzdan şampanya kovaları, her eve yakışacak şekilde tasarlanmıştır. Alkollü mekanların eşsiz sunumlar için tercih edebileceği bir buz sanatı.

Buzdan Masa çeşitleri

Çeşitli büyüklüklerde tasarlanan buzdan masalar, her mekan için uygun olacak tarzda üretilmiştir ve bulunduğu mekana renk katarak değişik bir hava verir.

Bizimle neden çalışmalısınız?

Buz kalıplarının dışına çıkarak, dünya ile eş zamanlı yenilikleri keşfedebilmeniz için buradayız. Sınırların ötesinde hayal gücümüz sayesinde aklınıza gelen her şeyi buz konseptine çeviriyoruz. Eğlence parklarından, yemek masalarına, çocuk oyun alanlarından, kayak merkezi etkinliklerine kadar her yerde bizi görebilirsiniz.

Rakiplerimizden farkımız

En büyük farkımız, hayal gücümüz… Sonrası da zaten işimiz, en büyük yetkinliğimiz. Red Bull, Burn, Google, Carrefour, Alarko Turizm Grubu, Hilton, Çırağan Palace Kempinski, Rixos, Four Seasons gibi daha nicesi bizleri tercih ederek farkımız olan hayal gücümüzü ve buzda olan yetkinliğimizi harmanladığımız birçok ürün ile kendilerine farklılık katmışlardır. 30 yıldır sektörde öncü konumdayız.

Neden buz dekorasyonu kullanılmalı?

Bilinen buz ürünlerinin dışında farklı konseptlerimiz ile düşüncelerinizi yeteneğimizle harmanlayarak buz haline dönüştürüyoruz. Buzun tasarımı, işlenmesi, ışıltısı her zaman göz kamaştırıcı ve büyüleyici görünmüştür. O halde Ofiste, evde, eğlence yerlerinde neden buz ürünleri olmasın ki. Bütün sıkıcılığından uzak, farklı, pek fazla yerde görülemeyecek, parıltılı sokaklar, bardaklar, yenilebilir tabaklar, hatta yemek masaları yapmak mümkün. Renkli tasarımlarımızı da unutmamak gerek.

Her türlü soru ve görüşleriniz için bize ulaşabilirsiniz… Bize Ulaşın