NUR BUZ

Nur Buz ,30 yıldır sektöründe 1 numara!…

Nur Buz, üretim serüveninin başlangıç yıllarında sadece rest-bar-pub ve müzikhollere yönelik küp buz ile limonata-ayran-komposto gibi içeceklerin etkin soğutulmasına katkı veren kalıp buz ürünleri ile yola çıkmış, zaman içinde hem ekipman hem altyapı hem servis sistemleri hemde teknolojiye yatırım yaparak firma kimliğini güçlendirmiş ve Türkiye’ de buz Sektörü içinde saygın bir yer edinmiştir.

Üretim serüvenine sadece, restoran, bar ve müzikhollere küp buz ile içeceklerin etkili bir şekilde soğutulmasına katkı sağlayan kalıp buz ürünleri başlamış olan Nur Buz; ekipman, altyapı, servis ve teknoloji alanlarında gelişme göstererek kendini güçlendirerek Türkiye’ de buz sektörü içindeki saygınlığını kazanmıştır.

Bilinen buz ‘’kalıplarının’’ dışına çıkarak uluslararası buz festivallerine katılmış ve Türkiye’deki tek buz üreticisi olması özelliği ile buz sanatının eğitim yönüne, üniversiteler ve sanat akademileri bazında tam firma desteği sunmaya başlamıştır. Nur Buz kendine ait buz menüleri sayesinde sektörde öncü olmayı daima başarmış ve başarmaktadır.

2019 ve sonrası için de her zaman öncelikli olarak, buz sanatının geniş kitlelere tanıtılmasını sağlamaya, aynı heyecanı ile devam edecektir.

Buz ‘kalıplarını’ yıkmaya, buzu sanat ile birleştirerek fikirlerini paylaşmaya, yeni yaşam ve aktivite alanları oluşturmaya her zamanki heyecanı ile devam etmektedir.

Burn İstanbul Rail Jam organizasyonu, Barcelo Eresin Otel kutlamaları, Conrad Otel yeni yıl hediye sepetleri, şehitlere saygı günlerinde buzdan türbeler, Nestea Cool tanıtım günleri gibi birçok marka ve etkinlikte imzası bulunan Nur Buz, etkinlik çalışmalarına her açıdan yenilikler getirerek devam ediyor.

Buz sanatçı kadrosu ile buz dekor, buz görsel, buz tema, buz inşaat, buz performansları gibi birçok alanda seçenek ve hizmeti Nur Buz farkı ile yaşayabilirsiniz.

Nur Buz, 2013 yılı için, yine öncelikli olarak buz sanatının daha geniş kitlelerce tanınıp algılanmasını ana amaç olarak edinerek, aynı iş heyecanı ve aynı iş ciddiyeti ile mesafe katetmeye devam edecektir.
Nur Buz, buz’ a dair, buz sanatına ilgi duyan herkesi taze fikirler paylaşmaya, yaşama yeni buz pencereleri açmaya davet ediyor.

Her türlü soru ve görüşleriniz için bize ulaşabilirsiniz… Bize Ulaşın